O gabinecie

Gabinet Stomatologiczny- Piastowska jest firmą o bardzo długiej tradycji.
Powstał w 1955 roku założony przez dr Jana Mikina. Przeniesiony do Nowej Huty w 1963 roku, gdzie działał do 1983 roku na os.Zielonym 24. Praktyka nadal działa pod kierownictwem dr Magdaleny Mikina-Czyżowskiej. W 1979 roku po powrocie z zagranicy gdzie doskonalił swoje umiejętności jako chirurg twarzowo-szczękowy w czasie wojny Biafrańskiej, a następnie jako stomatolog pracował w Klinice rządowej Nigerii, dr Jan Mikina zmodernizował Praktykę Stomatologiczną, instalując nowoczesny sprzęt i wdrażając metody postępowania leczniczego na światowym poziomie. W obecnej lokalizacji Gabinet działa nieprzerwanie do dzisiaj. Do zespołu lekarskiego dołączyli dr Marta Mikina-Lenik, dr Jerzy Lenik a w ostatnich latach dr Michał Lenik.

Tworzymy klinikę, w której niezwykle istotna jest nie tylko jakość świadczonych usług, ale i relacje z naszymi pacjentami. Świadectwem są Pacjenci którzy leczą się w naszym Gabinecie niekiedy od trzech pokoleń.

Fundamentem naszej działalności są bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe i umiejętności interpersonalne pracowników oraz starannie dobrany sprzęt, który umożliwia kompleksowe leczenie pacjentów. Wciąż rozwijający się zespół, swoim zaangażowaniem buduje atmosferę tej kliniki a systematyczne szkolenia w najnowszych osiągnięciach stomatologii oraz nieustanna modernizacja sprzętu zapewniają opiekę na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z wykwalifikowaną Higienistką Stomatologiczną-Aleksandrą Ślusarczyk która zajmując się higienizacją i profilaktyką dba o utrzymanie efektu leczniczego wypracowanego przez zespół lekarski.

Dysponujemy pięcioma gabinetami w tym dwoma ogólnostomatologicznymi, salą zabiegową i gabinetem higienizacji. Każde stanowisko zabiegowe wyposażone jest w system cyfrowej diagnostyki radiologicznej dający na ekranie komputera w ciągu kilku sekund czytelny obraz. Pozwala to obniżyć dawkę promieniowania aż o 90%.

Nasza praktyka wyposażona jest w pomieszczenie do właściwego przygotowywania narzędzi stomatologicznych oraz końcówek maszynowych poprzez dezynfekcję i sterylizację. Każdy proces sterylizacji kontrolowany jest wskaźnikami potwierdzającymi skuteczność sterylizacji; wszystko po to, by każdy pacjent czuł się bezpiecznie.

Jakość

Wypasażenie

Relacje

Menu